Kalite Politikamız
Anasayfa Kurumsal Faaliyet Alanlarimiz Projelerimiz
 

Şirket Profili

Kurulduğu yıldan itibaren inşaat taahhüt ve dekorasyon sektöründe faaliyetine başlayan Astim İnşaat zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak Kocaeli'nin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız Ankara'da Astim İnşaat unvanıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş , yeni projeler geliştirmiştir. Gelişimin getirdiği sorumlulukları başarıyla yerine getiren Astim İnşaat, Ankara'nın çeşitli semtlerinde deprem yönetmeliğine uygun olarak yaptığı konutlarla faaliyetlerine devam etmektedir.eğişen ve gelişen şehrimizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar
üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.
Çalışma ve uzmanlık alanlarımız; Komple Taahhüt İşleri, Alt Yapı ve Çevre Düzenleme İşleri, yol, köprü ve kavşak işleri şeklinde devam etmektedir. Astim İnşaat, Konvansiyonel İnşaat Sistemleri’ne ilaveten Dekorasyonda da uzmanlığını kanıtlamıştır.

Üstlendiğimiz işleri temel kalite politikalarımız gereği, sözleşme tarihinden itibaren; proje, uygulama, geçici kabul, kesin kabul aşamalarından geçip, iş tamamlanıncaya kadar tüm aşamalarda uluslararası normlara göre takip etmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız ile faaliyetlerimizi yoğunlaştırarak geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

"Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.
Astim İnşaat olarak "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır."diyor, halkımızı hızla büyüyen ve gelişen Ankara'da konut sahibi olmaya ve sunduğumuz imkanlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

 
Altın İnşaatDevam Eden Projelerimiz
Altın Evler
Batıkent - ANKARA
Altın İnşaat ASTİM BATITOWER
Altın İnşaatASTİM ELİTKENT
Altın İnşaatASTİM İNCİ KONUTLARI
Altın İnşaatASTİM FLORA KONUTLARI
 
Altın İnşaat Her Odada Merkezi Uydu Sistemi
Altın İnşaat Mutfak Dolabı ve Davlumbaz.. Devamı
Altın İnşaat Tamamlanan Projelerimiz
Bağçeşme Orkide Evleri
Altın İnşaat ASTRİUM BOTANİK
Altın İnşaat
Altın İnşaat ASTRİUM BATIKENT
Altın İnşaat
Altın İnşaat ASTİM BOTANİK
Altın İnşaat
Altın İnşaat BASTİM FLORA
Altın İnşaat
Altın İnşaat BELEDİYE İŞMERKEZİ
Altın İnşaat Kalite Politikamız
 
ISO 9001 : 2000 ISO 14001 : 2004 ISO 14002 : 2005
OHSAS 18001 : 2007 İnşaat sektörünün bazı alanlarını
kendisine uzmanlık konusu olarak seçmiş olan firmamız,
İnşaat sektörünün bazı alanlarını Devamı
 
Altın İnşaat Ortak Markalarımız
Nuh Çimento   Sosyal Sigortalar Kurumu Kavanlar İnşaat Yantaş Yavuzlar
Keleş İnşaat   İzgaz Enpay Kemal Tanca
E-Katalog
Projelerimiz hakkındaki e-kataloğumuzu buradan
inceleyebilirsiniz.. Devamı
Altın İnşaatDuyurular
Astim İnci İlkyerleşim mahallesinde
Elitkent kardelen mahallesinde uygun ödeme koşullarıyla satışları devam ediyor...
Yeni projemiz Astim Batıtower başlıyorSatış ofislerinde KENTMODERN tanıtımı başlıyor
Anasayfa   |   Şirket Profili   |   Referanslarımız   |    İletişim Tasarım & Hosting Marjin.NetBu site içerisinde yer alan görsel ve yazılı içerik Astim İnşaat tarafından
sağlanmıştır. Kopyalanamaz. Her hakkı saklıdır. 2012 ©